Išskirtinis pasiūlymas - didelio formato M007 Mt Carrara lakštai

X - Serija - mažesnis įbrėžimų matomumas tamsiose spalvose

Movement serija: neribota kūrybos laisvė - vientisas raštas

Ypatinga ACRYMED antibakterinė plokštė - medžiaga, puikiai tinkanti medicinos įstaigoms

Lanksti medžiaga

Plautuvės

Tai neatsiejama virtuvinės įrangos dalis. Kas mėgsta ilgiau sukiotis virtuvėje sutiks, jog  plautuvės pasirinkimui reikia skirti pakankamai dėmesio. Plautuvė turi derėti su virtuvės interjero dizaino koncepcija ir atitikti keliamus praktiškumo, funkcionalumo reikalavimus. Pasiūloje yra begalės skirtingų gamintojų, siūlančių įvairių stilių modelius, kurie gaminami pagal skirtingas technologijas. Kad pasirinkimas būtų objektyvus ir teisingas, reikia įvertinti savo poreikius, bei galimybes.

 Pirmiausiai reikia apsvarstyti kokio dydžio plautuvė tinkamiausia konkrečiu atveju. Tam įtakos turi keletas veiksnių: virtuvės dydis, stalviršio gabaritiniai matmenys, plautuvės paskirtis. Jeigu virtuvėje bus naudojama indaplovė, pasitelkiant racionalųjį planavimą, nereikėtų rinktis didžiausių matmenų plautuvės, kadangi jos paskirtis tampa pagalbine. Tačiau esant priešingai situacijai, kuomet indaplovės nėra, rekomenduojama rinktis didesnę, bei apsvarstyti 1.5 arba 2 dubenų plautuvės pasirinkimą. Kaip jau minėjome anksčiau, patartina rasti kompromisą, atsižvelgiant į individualius poreikius. Viskas turi būti suplanuota ne kam nors kitam, o Jūsų patogumui, nes savo virtuvėje karalius esate Jūs. Įtraukus pastarosios analizės rezultatus (plautuvės gabaritai) į paieškos filtro kriterijų sąrašą, sumažėja potencialiai tinkamų plautuvių pasirinkimas.

Dirbtinio, lieto akmens plautuvė

Kaip atskirą plautuvių pogrupį galima išskirti dirbtinio, lieto akmens plautuves. Šios plautuvės yra montuojamos iš apačios, sujungiamos su stalviršiu į vienalytį gaminį. Sujungimo vietos yra akimi nematomos. Sumontuoti tokią plautuvę namų sąlygomis, neturint techninės bazės ir kvalifikacijos, yra neįmanoma. Todėl šį darbą gali atlikti tik šios srities specialistai. Tokios plautuvės privalumai: plautuvė harmoningai integruojama į virtuvės aplinką, nėra stalviršio ir plautuvės jungimo siūlių – išgaunamas „lietos plautuvės“ efektas, užtikrinamas aukščiausias higienos lygis, nes nėra sunkiai išvalomų vietų.
Prie privalumų galima priskirti plačia spalvinę gamą, bei atnaujinimo galimybę. Šio tipo plautuves pagaminsime – Jums individualiai, pagal unikalius matmenis.
Apvalios plautuvės
Ovalios plautuvės
Stačiakampės plautuvės
Stačiakampės plautuvės užapvalintom briaunom